Aktualitások

Pénzügyi ügyintéző

2020. Január 31. Péntek

A hazai épületüzemeltetési piac egyik jelentős résztvevője, létesítményeinek üzemeltetéséhez, karbantartásához keres megbízható munkatársakat pénzügyi ügyintéző munkakörbe budapesti munkavégzéssel.

FELADATOK:

▪ Folyószámlák egyeztetése vevőkkel és szállítókkal

▪ Lejárt vevői számlák kezelése a vevőkkel (fizetési emlékeztetők, felszólítások kommunikálása)

▪ A munkaterülettel összefüggő céglevelezés cégen kívül és belül egyaránt

▪ Számlakifogások intézése

▪ Könyvelt szállítói számlák utalási ütemezése egyeztetve a gazdasági igazgatóval

ELVÁRÁSOK:

▪ Min. középfokú pénzügyi, gazdasági végzettség

▪ Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

▪ 2-3 év pénzügyi, könyvelési területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

▪ Hosszú távú munkalehetőség

▪ Szakmai fejlődési lehetőség

▪ Versenyképes jövedelem

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XIII. kerület