Aktualitások

Szerviz munkatárs

2020. Június 30. Kedd

A hazai épületüzemeltetési piac egyik jelentős résztvevője, létesítményeinek üzemeltetéséhez, karbantartásához keres megbízható munkatársakat szerviz munkatárs munkakörbe.

Szervizcsapatunkba keresünk villanyszerelő, klímaszerelő, légtechnikai rendszer szerelő, illetve csőszerelő munkatársakat.

Feladatok:

  • A Kraft FM által üzemeltetett létesítmények szükségszerű és tervezett karbantartásainak nyomon követése, napi rutin feladatok ellátása.
  • Részvétel a létesítményt ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében
  • Az épületek, valamint a villamos és épületgépészeti rendszerek ellenőrzése, üzemeltetése, karbantartása
  • Eseti munkáknál javaslattétel a kiajánlásra

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Több műszakos
  • Csőszerelő
  • Klímaszerelő
  • Légtechnikai rendszer szerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • nagyfokú mobilitás

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet, tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen
  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye: Budapest/országszerte