Aktualitások

Szervizkoordinátor

2020. Április 02. Csütörtök

Cégünk a KRAFT FM Kft, mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője budapesti és környéki létesítményeinek üzemeltetéséhez, karbantartásához

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • A mobil szervizcsapat vezetőjének támogatása szakmai és adminisztratív oldalról
  • A szervizcsapat vezetőjének helyettesítése szükség esetén
  • Az üzemeltetett telephelyek műszaki előkészítése (elektromos, gépész és építész jellegű), munkák szervezése
  • Az üzemeltetett telephelyek szükségszerű és tervezett javításainak, karbantartásainak nyomon követése, napi rutin szervezési feladatok ellátása
  • Részvétel az épületeket ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak irányításában
  • Üzemeltetéshez, karbantartáshoz, javítási munkákhoz ajánlatkérések a szerződött partnerektől, anyagbeszerzés
  • A raktárbázison tárolt, épületüzemeltetéshez tartozó szerszámok, berendezések, kezelése, nyilvántartás vezetése
  • Szakipari beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Aktívan részt vesz a munkavégzés során felmerülő problémák megoldásában, egyéb műszaki hibák elhárításában
  • Eseti munkáknál javaslattétel a kiajánlásra
  • Egyéb a Munkáltató által meghatározott feladat meghatározott telephelyen.
  • Részvétel a rendszeres és eseti elemzések, jelentések készítésében
  • Törvényi szabályozások, változások nyomon követése
  • Szerviz munkatársak napi irányítása, koordinálása
  • Az új munkatársak betanítása, az új belépők támogatása a csapatba való illeszkedésben
  • Beszámolási kötelezettsége van a felettese felé, egyeztet a feladatai ellátásáról, tapasztalatairól, a szükséges tájékoztatás átadása.
  • Éves tűz - és balesetvédelmi előadás anyagának kiadása

Elvárások:

  • Műszaki felső- vagy középfokú végzettség
  • Munkatársak koordinálásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség

Szükséges tapasztalat:

  • 4-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest